A A A

Spotify wkrótce z częściowo darmowym trybem offline

8 września 2020, 12:50
Abonament nie będzie już konieczny, by zapisać piosenki na urządzeniu.
 Spotify wkrótce z częściowo darmowym trybem offline

 

Już wkrótce i niepłacący pobiorą ulubione melodie

 

Spotify ma nowy pomysł, jak zachęcić użytkowników do korzystania z wersji premium serwisu. Umożliwienie niepłacącym limitowanego odsłuchu offline to nic innego jak forma promocji abonamentu.

 

Spore ograniczenia

 

Jak poinformowała Jade Manchun Wong (inżynier specjalizująca się w odkrywaniu ukrytych funkcji w kodach różnych serwisów), autorzy Spotify pracują nad opcją umożliwiającą słuchanie muzyki offline przez 30 minut bez opłat.

To oczywiście nic innego jak kolejna próba skuszenia użytkownika, by po skorzystaniu znieść ograniczenia poprzez skojarzenie karty płatniczej, tym niemniej jest to zawsze lepszy pomysł na promocję, niż kolejne reklamy i restrykcje. Nie wiadomo jeszcze, kiedy możliwość zostanie wprowadzona, a twórcy aplikacji zdecydowali się na razie nie komentować tych doniesień.

 

Więcej nowości

 

Nieźle zapowiada się też tryb karaoke. Oprócz zwykłego wyświetlania tekstu, ma on również pozwolić na... ingerowanie w głośność wokalu w odtwarzanych kompozycjach. Spotify powinien wkrótce pokazać przeprojektowane menu trybu samochodowego, ułatwiające bezdotykowe korzystanie z aplikacji. Ponadto trwają też prace nad wyraźniejszym wydzieleniem podcastów i uczynieniem ich bardziej istotną częścią serwisu.

Zmiany powinny zostać zaprezentowane oficjalnie w najbliższych tygodniach.

fot. Spotify


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto