A A A

36,6 – nowa oferta prepaid

5 czerwca 2008, 16:21
36,6 –  nowa oferta prepaid

Polkomtel uruchomił w sieci Plus nową ofertę prepaidową o nazwie 36,6. W przeciwieństwie do innej usługi przedpłacanej tego operatora – Samych Swoich – nowa sieć skierowana jest przede wszystkim do młodzieży. 36,6 wprowadza jednolitą stawkę za minutę połączenia do wszystkich sieci – 60 gr, a także za SMS i MMS – 15 gr.

Oprócz cen oferta oparta jest na trzech usługach:

  • Chill Bill – Usługa pozwala w każdej chwili (nawet jeżeli konto jest puste) uzyskać dodatkowe złotówki na rozmowy i SMS-y. Wystarczy, że klient ze swojego telefonu zadzwoni pod numer 6666, odsłucha blok 3 reklam i odpowie na proste pytania z nimi związane, a w zamian otrzyma złotówkę na rozmowy i SMS-y (maks. 10 zł w miesiącu) do wykorzystania w 36,6 i sieci Plus.
  • Esy Floresy – Klient, płacąc z góry 3 zł opłaty miesięcznej, otrzymuje możliwość wysyłania przez 30 dni nieograniczonej liczby SMS-ów do wszystkich w 36,6 i sieci Plus, nawet jeżeli w tym czasie wyczerpią mu się środki na koncie. Po 30 dniach usługa jest przedłużana, a opłata pobierana automatycznie, bez dodatkowego działania ze strony użytkownika.
  • Mówisz Masz – za każde 2 sekundy połączenia odebranego z innej sieci można uzyskać 1 sekundę do Plusa do wykorzystania nawet przy braku środków na karcie.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto