A A A

3G Quad Core - nowy tablet od Manty

15 lipca 2013, 12:51
3G Quad Core - nowy tablet od Manty

Firma Manta S.A. wprowadza na rynek nowy siedmiocalowy tablet w atrakcyjnej cenie.

Urządzenie napędza czterordzeniowy procesor MTK 8389 Quad Core o częstotliwości taktowania 1.2 GHZ, który dzięki swojej specyfikacji nie tylko pozwala na wielozadaniową, szybszą pracę, ale także na płynne działanie aplikacji i najnowszych trójwymiarowych gier. Siedmiocalowy ekran IPS LCD o wysokiej rozdzielczości 1280x800 rozpoznający do 5 punktów dotyku wyświetla obraz w pełnym 720p.

Pamięć operacyjna 1 GB stanowi wsparcie dla mocnego procesora. 16 GB dostępnej dla użytkownika pamięci dyskowej pozwoli na zgromadzenie ogromnej kolekcji aplikacji plików multimedialnych. Istnieje również możliwość rozbudowy pamięci flash o kolejne 32 GB dzięki niedrogim kartom micro SD.

Tablet posiada również dwie wbudowane kamery. Przednia o rozdzielczości 2,0 Mpix zapewnia wysoką jakość obrazu podczas rozmów video, natomiast tylna wzbogaca urządzenie o funkcje robienia zdjęć i nagrywania materiałów wideo aż w rozdzielczości 8,0 Mpix.

Gdy tablet znajduje się w zasięgu sieci bezprzewodowej, komunikacja z Internetem odbywa się dzięki wbudowanej karcie sieciowej w standardzie 802.11/b/g/n. Rewolucją w tej cenie jest wbudowany modem 3G działający z każdą siecią komórkową, obsługujący transmisje w technologii WCDMA/HSDPA/HSUPA/EDGE/GSM. Wystarczy włożyć kartę SIM, by zainicjować połączenie z Internetem. Z nowego tabletu Manta 3G Quad Core można również wykonywać połączenia telefoniczne.

Sugerowana cena detaliczna 699,- PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto