A A A

Acer Aspire S3 - potężny ultrabook

6 czerwca 2013, 13:51
Acer Aspire S3 - potężny ultrabook

Na rynku pojawi się 13,3-calowey ultrabooka Aspire S3. Został on wyposażony w wybrane elementy wzornictwa oraz innowacje z modelu S7.

S3 jest połączeniem wzornictwa oraz mocy obliczeniowej. Zastosowano w nim najnowsze procesory Intel Core, które przy mniejszym poborze mocy zapewniają wzrost wydajności nawet o 15 proc. oraz nawet dwukrotnie większą szybkość przetwarzania grafiki 3D. Opcjonalny układ graficzny NVIDIA GeForce GT 735M zapewnia natomiast niespotykaną dotąd prędkość wyświetlania obrazu podczas gier, oglądania filmów oraz edytowania zdjęć.

Funkcja Acer Fast Resume sprawia, że Aspire S3 wznawia pracę z trybu uśpienia w zaledwie 1 sekundę, nawet 3-krotnie szybciej niż standardowe ultrabooki, i ma prędkość reakcji porównywalną z tabletami. Użytkownicy nie muszą już naciskać przycisku wyłącznika, ponieważ system automatycznie uruchamia się po otwarciu pokrywy - nawet, gdy komputer został wyłączony.

Acer S3 nadaje się także do rozrywki. Jego wyświetlacz o rozdzielczości Full HD 1080p zapewnia znakomitą jakość obrazu zarówno podczas gier, jak i przy oglądaniu filmów i zdjęć. Panel IPS gwarantuje wierne odwzorowanie żywych barw oraz cechuje się kątem widzenia 170°, dzięki czemu jasny i wyraźny obraz jest widoczny nawet dla osób znajdujących się z boku. Korzystając z technologii WiDi użytkownicy mogą też bezprzewodowo przesyłać ulubione multimedia do telewizora z dużym ekranem i systemu audio zapewniającego wyższą jakość dźwięku. Ponadto, technologia Acer Purified.Voice zapewnia kryształowo czysty dźwięk podczas połączeń głosowych.

Ultrabook S3 jest oferowany z dyskiem twardym 7,2 mm o pojemności 1 TB, mogącym pomieścić nawet 250 000 piosenek mp3, 150 filmów Full HD lub 290 000 zdjęć o rozdzielczości 8 MP. Dzięki temu w podróży można mieć wszystko, co jest potrzebne do rozrywki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto