A A A

Acer rozszerza portfolio produktów z serii Predator

24 lipca 2020, 15:00
Wśród nowości pojawiły się komputery stacjonarne Orion 3000 i Orion 9000.
Acer rozszerza portfolio produktów z serii Predator

Dla graczy i nie tylko

Zaprezentowane przez firmę Acer komputery stacjonarne z serii Predator to Orion 3000 i Orion 9000. Oba modele zostały wyposażone w lepszej klasy komponenty i mają wyższe parametry techniczne. Komputery, jak podkreśla producent, zaprojektowano z myślą o wymagających graczach, jednak mają się sprawdzić także w innych zadaniach.

 

Predator Orion 3000

Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core i7 10. generacji i kartę graficzną GeForce RTX 2070 SUPER. Ponadto dysponuje 64 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem 2666 MHz. Na pokładzie znajdziemy dysk SSD PCIe NVMe o pojemności do 1 TB i dwa 3,5-calowe HDD. Dwa wentylatory Predator FrostBlade odpowiadają za właściwy przepływ powietrza, co przekłada się na skuteczniejsze chłodzenie.

Podświetlenie wentylatorów i pionowych pasków z przodu obudowy można spersonalizować z poziomu oprogramowania PredatorSense, korzystając z dostępnych efektów specjalnych i nawet 16,7 mln kolorów. Karta sieciowa Killer LAN E2600 gwarantuje stabilne i szybkie połączenie z siecią, możliwa jest także łączność przez kartę Intel WiFi zgodną ze standardem WiFi 6.

 

Acer Predator Orion 3000

Predator Orion 9000

Sprzęt Orion 9000 (P09-920) w nowej odsłonie korzysta z zaawansowanego systemu chłodzenia i umożliwia łatwą rozbudowę i modernizację komputera. Wyposażony jest w procesor Intel Core i9 Extreme Edition i parę kart graficznych NVIDIA Geforce RTX 2080Ti, pracującą w trybie SLI. Dodatkowo pozwala na wpięcie nawet trzech 3,5-calowych dysków HDD i dwóch 2,5-calowych dysków SDD, z możliwością ich wymiany w trybie „hot swap".

Wentylatory Predator FrostBlade 4,7-cali zapewniają nawet do 16% więcej przepływu powietrza i 55% wyższy poziom ciśnienia statycznego w porównaniu do wcześniejszej generacji. Zastosowano tu także układ chłodzenia cieczą, który utrzymuje korzystną temperaturę pracy procesora, gdy rozgrywka staje się coraz bardziej gorąca.

Stabilną łączność z siecią zapewniają wbudowane karty sieciowe Killer LAN E3100G i Intel w standardzie WiFi 6.

Szeroki panel boczny został zaprojektowany zgodnie ze standardami ochrony przed zakłóceniami elektrycznymi i elektromagnetycznymi. Wykonany jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu w pełnej krasie widać podświetlenie ARGB wewnętrznych wentylatorów. Warto dodać, że użytkownik nie potrzebuje żadnych narzędzi, aby zdjąć panel, aby go np. wyczyścić albo przeprowadzić rozbudowę komputera. Obudowa została wyposażona w wygodny uchwyt na słuchawki, rączkę i zestaw kół transportowych.

Komputer Predator Orion 3000 będzie dostępny w Polsce na przełomie września i października br. w cenie od 3999 zł. Informacje o cenie i dostępności komputera Predator Orion 9000 w Polsce producent ma podać niedługo.

fot. Acer

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto