A A A

Adapter Delock USB 3.0 Displayport

13 listopada 2012, 08:23
Adapter Delock USB 3.0  Displayport

Impakt dystrybutor marki Delock w Polsce wprowadził do sprzedaży adapter USB 3.0 Displayport, który umożliwia podłączenie do komputera 6 ekranów (projektor, monitor) jednocześnie.

Adapter USB 3.0 Displayport marki Delock to rozwiązanie, które umożliwia podłączenie do komputera do 6 monitorów czy projektorów jednocześnie. Sygnał jakości HD o maksymalnej rozdzielczości nawet 2560 x 1600 jest przesyłany ze źródła do monitora za pomocą nowoczesnego portu USB 3.0. Urządzenie posiada zintegrowaną pamięć: 64 MB RAM i 8 MB Flash.

Przy instalacji urządzeń: laptop – monitor, można zastosować do 6 adapterów w komputerze i podłączyć każdy dodatkowy monitor poprzez jeden adapter. Displayport może udostępnić lustrzaną kopię obrazu i rozszerzyć obraz w maksymalnej rozdzielczości HD 2560 x 1600. Tego typu rozwiązanie jest ciekawą propozycją dla projektantów, grafików, fotografów którzy w swojej pracy korzystają z dużej ilości okien i wymagają do edycji większego pola obrazu niż zapewnia pojedynczy monitor.

Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją, a sugerowaną cenę detaliczną ustalono na 379 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto