A A A

Allview WI7 i WI10N - dwa tablety z systemem Windows 8.1

14 listopada 2014, 13:00
Marka Allview Mobile wprowadza do sprzedaży na polskim rynku dwa tablety: WI7 i WI10N. Oba pracują na systemie operacyjnym Windows 8.1.
Allview WI7 i WI10N - dwa tablety z systemem Windows 8.1

Allview WI7 posiada 7" wyświetlacz o rozdzielczości 1024x600, procesor Quad Core Intel Atom o częstotliwości taktowania do 1,83 GHz, kartę graficzną Intel HD i 1 GB pamięci RAM. Dodatkowo, urządzenie posiada zainstalowaną aplikację Office 365 Personal, której subskrypcja jest ważna przez rok. Wszystkie pliki można przechowywać na tablecie dzięki 1 TB miejsca na OneDrive. Są zsynchronizowane z innymi urządzeniami.

Natomiast elegancki tablet WI10N posiada 10" wyświetlacz i dodatkową klawiaturę, która umożliwia wygodne korzystanie z urządzenia. To tablet idealny dla osób, które chcą w jednym urządzeniu połączyć funkcje tabletu i netbooka. WI10N posiada procesor Intel Atom Quad Core o częstotliwości taktowania do 1,83 GHz, kartę graficzną Intel HD i 1 GB pamięci RAM. Do tabletu można dodatkowo podłączyć myszkę, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth lub za pomocą portu USB. Bateria o pojemności 6000 mAh i procesor Intel Atom zapewniają wysoką wydajność, przy niskim zużyciu energii. WI10N działa do 5 godzin podczas ciągłego używania i do 6 dni w stanie czuwania. Tablet również posiada aplikację Office 365 Personal - o rocznej subskrypcji - i 1 TB pamięci online.

Oba tablety dostępne są  w przedsprzedaży w cenie 299 zł (WI7) i 999 zł (WI10N).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto