A A A

Allview zapowiada kamerę Visual 360°

18 października 2016, 14:30
Allview prezentuje Visual 360° - kamerę, posiadającą dwa obiektywy, z przodu i z tyłu urządzenia. Każdy z nich wykonuje zdjęcia 180°, horyzontalne i wertykalne, które w połączeniu tworzą widok 360 stopni, bez martwych kątów.
Allview zapowiada kamerę Visual 360°

Zdjęcia Visual 360° zostaną zapisane na karcie microSD o pojemności do 32GB. Użytkownik może sterować kamerą prosto ze swojego smartfonu. Poprzez dedykowaną aplikację będzie mógł: robić zdjęcia i nagrywać filmy, sprawdzić podgląd obrazu oraz szczegóły dotyczące czasu nagrywania lub statusu baterii.

Materiały 360° mogą być przeglądane poprzez urządzenia do wirtualnej rzeczywistości, takie jak okulary Visual VR, do których wystarczy włożyć swój telefon. Urządzenia wyposażone w żyroskop umożliwią swobodne rozglądanie się po obrazie poprzez przesuwanie urządzenia w przestrzeni.

Kamera Visual 360° jest wyposażona w statyw do łatwego montażu i użytku. Oddzielnie użytkownicy mogą wybrać spośród wielu akcesoriów, które mogą pomóc im w używaniu kamery w różnych okolicznościach: pokrowiec wodoodporny, selfie stick, pilot do zdalnego sterowania (również w formie stylowego zegarka), przednie mocowanie do kasku, ładowarki do samochodu i innych.

Kamera Visual 360° trafiła do przedsprzedaży w cenie 799 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto