A A A

Androidem Oreo z always on display w każdym modelu?

20 września 2017, 07:20
Google Pixel 2 XL godzina i powiadomienia będą wyświetlane na wygaszonym ekranie - donosi portal GSMArena. Pojawiła się informacja, że to będzie standard w modelach z systemem Android Oreo (Android 8.0).
Androidem Oreo z always on display w każdym modelu?

W najnowszym flagowcu, Google planuje wprowadzić funkcję, która dotychczas kojarzona była głównie ze smartfonami Samsunga i Motoroli. Chodzi o funkcję zwaną Always On Display, czyli zegar i ikonki powiadomień, które są widoczne na wyłączonym ekranie. Jeśli chodzi o wygląd, ma ona jednak przypominać rozwiązanie stosowane w urządzeniach LG.

Użytkownikom z forum XDA-developers udało się dotrzeć do kompilacji oprogramowania, która zawiera tę funkcję i zainstalować ją na kilku różnych telefonach. Okazuje się, że na każdym działała ona bez problemu, co otwiera drogę wszystkim zainteresowanym, jeśli Google jednak nie udostępni rozwiązania dla każdej wersji systemu.

Nowe smartfony Pixel zostaną przedstawione 4 października i tego dnia wyjaśni się również wiele kwestii dotyczących samego Androida Oreo.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto