A A A

Apple usuwa komentarze konsumentów

22 listopada 2019, 13:30
Trwa wyjaśnianie, jakie były motywy koncernu cenzurującego oceny swoich produktów.
Apple usuwa komentarze konsumentów

W Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii jabłko okazało się nadgniłe. Jak donosi The Verge, gigant zdecydował się na drastyczne kroki w związku z opiniami publikowanymi przez konsumentów na stronach sklepów online. Zgodnie z raportem umieszczonym na stronie AppleInsider sekcja ocen i komentarzy pod niektórymi produktami została przez koncern usunięta. Mowa tu nie o pojedynczych opiniach, a o idących w setki negatywnych ocenach niektórych  sprzętów. Brak informacji sprawi, że przyszły klient – bazując na samych zdjęciach i opisach – nie jest w stanie ocenić, jak sprawdza się dany sprzęt w praktyce. Redakcja The Verge wystosowała do Apple'a zapytanie o te praktyki i oczekuje na wyjaśnienia giganta.

fot.  tigerlily713/Pixaby


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto