A A A

Apple usuwa problem z grafiką w MacBookach Air

22 listopada 2010, 14:07
Apple usuwa problem z grafiką w MacBookach Air

Niedługo po premierze najnowszych komputerów Apple z linii Air użytkownicy zaczęli zgłaszać problemy związane z grafiką. Bez żadnego rozgłosu, firma naprawiła już ten błąd.

Problem dotyczył zarówno modelu 11-calowego, jak i jego większego brata. Polegał on na błędnym wyświetlaniu obrazu po wybudzeniu komputera ze stanu uśpienia. Niedługo po zgłoszeniu go do suportu firmy Apple okazało się, że firma pracuje już nad stosowną łatką, która miałaby go wyeliminować. Wygląda na to, że stosowna aktualizacja trafiła już na komputery użytkowników wraz z udostępnieniem Mac OS X 10.6.5. Wprawdzie Apple nie poinformowało o niej w dokumencie zawierającym listę zmian w tym wydaniu systemu, jednak potwierdzenie tych przypuszczeń można znaleźć na oficjalnym forum firmy.

Jeżeli napotkaliście na problemy z wyświetlaniem obrazu po wybudzeniu MacBooka Air – zainstalujcie aktualizację oznaczoną numerem 10.6.5.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto