A A A

Asus ROG: Trzy płyty główne dla procesorów Intel Haswell

4 czerwca 2013, 12:18
Asus ROG: Trzy płyty główne dla procesorów Intel Haswell

Zespół Asus Republic of Gamers zaprezentował trzy płyty główne opracowane z myślą o najbardziej wymagających grach i ekstremalnemu podkręcaniu. Kolejna generacja serii Maximus zaskakuje jeszcze lepszymi osiągami, nowymi funkcjami oraz zupełnie nowym modelem Hero.

Maximus VI Extreme – to płyta główna, która charakteryzuje się dużym potencjałem podkręcania i pozwala na wiele możliwości konfiguracji. Została przygotowana do bicia światowych rekordów. Maximus VI Gene w kompaktowym formacie microATX skierowana jest do entuzjastów wydajności w małych obudowach. Z kolei Maximus VI Hero docenią szczególnie entuzjaści DIY - uzyskają stabilność pracy przy najwyższych ustawieniach gier w przystępnej cenie.

Wszystkie trzy płyty główne z serii Maximus VI zostały zaprojektowane na podstawie badań i ekspertyzy firmy Asus oraz zespołu ROG. W urządzeniach wykorzystane zostały wysokiej jakości komponenty, które gwarantują większą stabilność i jeszcze lepsze osiągi. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji nową wersję ROG UEFI BIOS, który umożliwia dokonywanie w łatwy sposób szczegółowych modyfikacji ustawień komputera. Wyposażono go w funkcję SSD Secure Erase, która umożliwia łatwe usuwanie danych i przywracanie wydajności SSD, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania. Cyfrowy system zasilania Extreme Engine Digi+ III dba o stabilne dostarczanie energii do procesora i pamięci. Wspomagają go dławiki BlackWing 60A, kondensatory Black Metallic 10K oraz tranzystory NexFET, których wydajność kształtuje się na poziomie 90%. Poradzą sobie z najbardziej wymagającymi grami i overclockingiem. Wszystkie trzy płyty wykorzystują technologię RAMDisk, która zmienia do 80% pamięci RAM w superszybki dysk działający z prędkością 10,000MB/s - ponad 20 razy szybciej niż SATA SSD. Warto również zwrócić uwagę na technologię 2-giej generacji T-Topology DRAM, która zapewnia wyższe taktowanie pamięci, nawet przy pełnym obciążeniu.

Ponadto płyty Z87 firmy Asus wyposażono w ekskluzywną technologię czterokierunkowej optymalizacji pracy, która w intuicyjny sposób pozwala na dostosowywanie ustawień komputera do aktualnych potrzeb użytkownika.

Specyfikacja :


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
tellet
17 czerwca 2013, 22:25
Chyba jestem ślepy albo mam coś nie tak z przeglądarką, bo ten mały obrazek nie raczy się powiększyć.
avatar
Sinister
14 czerwca 2013, 22:31
zapowiadają się dość ciekawie - wiadomo już ile będą kosztowały na naszym rynku?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto