A A A

Awaryjne ładowanie od Maxell

8 lipca 2013, 12:56
Awaryjne ładowanie od Maxell

Japońska firma Maxell przedstawiła małe i lekkie przenośne źródło zasilania Maxell Power Bank.

Power Bank to litowo-jonowa bateria do awaryjnego ładowania. Jest kompatybilna z większością telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, w tym także ze sprzętami marki Apple.

Prąd wyjściowy 1A pozwala na szybkie ładowanie. Dzięki ogniwom o pojemność 1700mAh możemy naładować sprzęt nawet do 70%. Niewielkie rozmiary (94 x 42.5 x 9.8 mm) oraz waga (55g) umożliwią nam bezproblemowe zabranie akumulatora w każde miejsce. Nie musimy się też martwić o wytrzymałość akumulatora, bowiem producent zadbał, by cykl życia wynosił minimum 500 ładowań.

Dodatkowym atutem, który zapewne przemówi również do kobiet, jest sam wygląd modeli Power Bank. Ich elegancka obudowa została wykonana z aluminium.

W sprzedaży będą dostępne 3 wersje kolorystyczne: srebrna, czarna i różowa. Pierwsze wprowadzane przez Maxell modele pojawią się na rynku już w połowie lipca.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto