A A A

Bezprzewodowe głośniki Maxell

16 maja 2013, 12:29
Bezprzewodowe głośniki Maxell

Z końcem maja firma Maxell, od lat znana na polskim rynku z produkcji kaset magnetofonowych, wprowadzi na rynek europejski dwa modele bezprzewodowych głośników o nazwie Bluetooth Speaker.

MXSB-BT03 Bluetooth Speaker to głośniki o mocy 6W, wyposażone w najnowszą technologię APT-X, pozwalającą na czystą transmisję dźwięku, w tym optymalne brzmienie basów. Sprzęt oparty o najnowszy Bluetooth 4.0 pozwala na pracę na wbudowanym akumulatorze litowo-jonowym przez 15 godzin. W zestawie znajdziemy kabel USB do ładowania oraz kabel audio 3,5 mm. Połączenie Bluetooth ma zasięg do 10 metrów.

Natomiast MXSB-BT01 Mini Bluetooth Speaker cechują się niewielkim rozmiarem oraz kształtem przypominającym stempel. Ich moc akustyczna to 2W. Mają wbudowany Bluetooth 3.0. Ponadto, głośniki zostały wyposażone w akumulator o 11 godzinnym czasie pracy na jednym ładowaniu.

Obydwa modele dostępne będą w 4 kolorach: czarny, biały, różowy, niebieski.

Sprzęt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto