A A A

Bezprzewodowe słuchawki od Modecom

14 grudnia 2012, 08:40
Bezprzewodowe słuchawki od Modecom

Firma Modecom zaprezentowała trzy modele bezprzewodowych słuchawek MC-900B PURE, MC-950 SPIDER oraz MC-950B SPIDER.

Dwa spośród prezentowanych modeli, tj. MC-900B PURE oraz MC-950B SPIDER, działają w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth. Trzeci model bezprzewodowych słuchawek MC-950 SPIDER, odbiera dźwięki za pośrednictwem fal o dużej częstotliwości 2,4 GHz dzięki czemu z łatwością można go podłączyć do komputera za pomocą dołączonego odbiornika typu nano.

Jak zapewnia producent słuchawek, produkty te przeznaczone są przede wszystkim do tych użytkowników, którzy cenią sobie nieograniczoną swobodę zarówno podczas słuchania muzyki, jak i rozmawiania przez telefon komórkowy. Dzięki sięgającemu aż 10 metrów zasięgowi, użytkownicy będą mogli cieszyć się dźwiękiem nawet w oddalonym od jego źródła pomieszczeniu. W odróżnieniu od technologii radiowej o niskich częstotliwościach, dźwięk przekazywany za pośrednictwem zarówno technologii Bluetooth, jak i technologii 2,4 GHz charakteryzuje się tym, iż nie jest zakłócany przez inne urządzenia.

Firma Modecom zadbała również o wysoką jakość zasilającego słuchawki akumulatora. Jak zapewnia producent, wykorzystanie najwyższej jakości ogniw zasilających pozwoliło mu stworzyć produkt, który może pracować nieustannie nawet przez okres sześciu godzin lub w trybie czuwania przez okres zgoła stu godzin. Dołączona do każdego z opisywanych modeli ładowarka USB, umożliwia użytkownikom ładowanie słuchawek nawet podczas użytkowania, dzięki czemu nie muszą kończyć rozmowy odtwarzania ulubionej piosenki.

Ceny sugerowane urządzeń:

Modecom MC-900B PURE: 169,99 zł/brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto