A A A

Bezprzewodowy głośnik Creative T3150 Wireless

11 kwietnia 2013, 12:08
Bezprzewodowy głośnik Creative T3150 Wireless

Najnowszy zestaw głośnikowy 2.1, Creative T3150 Wireless, to autorskie rozwiązanie, zapewniające wysoką jakość odtwarzanego dźwięku połączoną z technologią bezprzewodową Bluetooth.

Creative T3150 Wireless wyposażony został w autorską technologię IPF – Image Focusing Plate – której ulepszoną odsłonę producent przedstawił już pod koniec zeszłego roku, podczas premiery zestawów Inspire T6300 i T3300. Dzięki płytce skupiającej, będącej rdzeniem technologii IPF, możliwe jest poszerzenie obszaru odsłuchu dźwięku i poprawienie jego kierunkowości. Dzięki temu głośniki oferują mocniejszy i bardziej wyrazisty dźwięk, bez utraty dokładności tonalnej.

Oprócz dwóch głośników satelitarnych, w zestawie T3150 Wireless znalazł się głośnik niskotonowy, wewnątrz którego umieszczona została rozszerzająca się ku dołowi tuba – jej umiejscowienie i ukształtowanie zapewniają odbiór czystych i głębokich basów.

Wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth umożliwia połączenie głośnika nie tylko z laptopami, ale również smartfonami i tabletami.

Zestaw Creative T3150 Wireless dostępny będzie w sprzedaży w maju 2013 roku. Jego cena wyniesie 289 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto