A A A

Bezprzewodowy głośnik GroovyA

15 stycznia 2015, 13:05
GroovyA to bezprzewodowy głośnik, który łączy industrialny design z klasycznymi elementami. Wewnątrz urządzenia umieszczono dwa głośniki stereo o łącznej mocy 7W.
Bezprzewodowy głośnik GroovyA

Obudowę GroovyA wykonano z elementów szczotkowanego aluminium oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W efekcie całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i minimalistycznie. Konstrukcja urządzenia umożliwia trzystopniową regulację kąta nachylenia głośnika w zakresie 0° - 15° - 30°.

GroovyA wyposażono w moduł bluetooth w standardzie CSR 4.0 odpowiadający za bezprzewodową komunikację (do 10m) z urządzeniami mobilnymi. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 2200mAh umożliwia nieprzerwane odtwarzanie dźwięku do 15h. Czas ładowania ogniw od 0% do 100% wynosi 5h. Wbudowany mikrofon umożliwi prowadzenie rozmów bez potrzeby trzymania smartfona w ręku.

W górnej części obudowy GroovyA znajdują się przyciski funkcyjne odpowiadające za regulację głośności, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania, przełączanie pomiędzy utworami, odbieranie telefonów oraz komunikację bluetooth. O statusie pracy urządzenia informuje wbudowana dioda LED. W razie potrzeby GroovyA umożliwia przewodowe odtwarzanie dźwięku przy pomocy złącza AUX. Producent udostępnił również aplikację na system Android za pomocą której możemy dostosować equalizer do własnych preferencji, zarządzać biblioteką utworów, parować urządzenia, słuchać radia lub najnowszych wiadomości.

Sugerowana cena tego modelu to 369 PLN brutto.

Specyfikacja

Producent

LUXA2

Model

GroovyA

Kod producenta

AD-SPK-ALGABK-00

Rodzaj urządzenia

Głośnik bezprzewodowy

Charakterystyka głośników

2x 3.5W, stereo

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth CSR 4.0

Charakterystyka akumulatora

Litowo-jonowy, pojemność 2200mAh,
czas odtwarzania do 15h, czas ładowania 0-100% 5h

Złącza

AUX, microUSB (do ładowania)

Przyciski funkcyjne

Tak - regulacja głośności, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania, przełączanie pomiędzy utworami, odbieranie telefonów, komunikację bluetooth

Sygnalizacja statusu pracy

Tak - za pomocą diody LED

Dedykowane aplikacje

Tak - Luxa2 Groovy Audio Center dla Androida 3.2 i nowszego

Materiał

Szczotkowane aluminium, tworzywo sztuczne

Wymiary

220 x 65 x 88 mm

Waga

580g


 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto