A A A

Black Friday 2020 niebawem?

8 września 2020, 15:10
Wyprzedaże w tym roku zaczną się wyjątkowo wcześnie.
Black Friday 2020 niebawem?

 

Wiemy już, kiedy rozpocznie się kolejny sezon na przeceny

 

Ogłoszona na początku roku pandemia nie wpłynie na szczęście na zawieszenie tegorocznego Black Friday. Do tego coroczne święto zakupów rozpocznie się dużo wcześniej niż zazwyczaj – przynajmniej na Amazonie.

 

Nie trzeba czekać do listopada

 

Choć tegoroczny czarny piątek przypada dopiero na 27 listopada, Amazon chce raczyć nas kolejnymi promocjami już od 26 października. Kolejne oferty będą pojawiać się przez kolejne 3 tygodnie, aż do 19 listopada. Później czeka nas tydzień przerwy, a po nim kolejne promocje, już w okresie rzeczywistego Black Friday.

 

Nie tylko z abonamentem

 

Organizator nie poinformował jeszcze co prawda oficjalnie o najdłuższym święcie zakupowym w historii serwisu, ale doniesienia te potwierdza Tamebay, jeden z większych sprzedawców na Amazonie. Kolejną pozytywną zmianą ma być przy tym fakt, że promocje będą dla wszystkich, nie tylko dla opłacających abonament Prime. Firmie pozwoli to zwiększyć bazę klientów, a użytkownikom odczuć oszczędność nawet przy pojedynczym zakupie.

Oficjalny komunikat koncernu związany z wydarzeniem powinien ukazać się na początku października, podczas Amazon Prime Day 2020.

fot. Pixabay

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto