A A A

Bloody V3 - nowa marka produktów dla graczy

10 grudnia 2012, 08:55
Bloody V3 - nowa marka produktów dla graczy

Bloody to nowa marka produktów przeznaczonych dla graczy. W jej ofercie znajdziemy m.in. myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe, podkładki oraz różnego rodzaju torby, plecaki i pokrowce.

Jednym z pierwszych urządzeń z logo Bloody, jakie trafiło do sprzedaży, jest mysz komputerowa dla graczy - V3. Produkt ten został wyposażony w podwójny układ optyczny oraz system Multi-Core. Dzięki niemu użytkownik może swobodnie przełączać się pomiędzy dwoma profilami – zwykłym, do codziennej pracy przy komputerze, oraz tybem gamingowych – wykorzystującym pełne możliwości myszy. W drugim przypadku gracz może skorzystać z kilku technologii poprawiających m.in. responsywność myszy (czas reakcji na poziomie 3ms – standardowo 18ms) oraz maksymalne przyśpieszenie (do około 30G).

Ponadto fanów FPS-ów z całą pewnością ucieszą trzy tryby strzelania oraz system redukcji odrzutu w trakcie strzelania (Auto Recoil Suppression & Trajectory Adjustment). Mysz V3 wyposażona jest także w 160 kilobajtów wbudowanej pamięci, co w połączeniu z oprogramowaniem Oscar, pozwala na tworzenie i zapisywanie rozbudowanych makr. Dodatkowym plusem konstrukcji Bloody V3 jest mechanizm ułatwiający czyszczenie sensora optycznego.

Cena myszy została ustalona na poziomie 99 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto