A A A

Cała seria myszy RAT w nowych kolorach

21 lutego 2013, 12:30
Cała seria myszy RAT w nowych kolorach

Mad Catz, producent akcesoriów gamingowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży całej serii myszy RAT w 3 nowych kolorach.

RAT to mysz, której konstrukcja została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających graczach. Urządzenie pozwala użytkownikowi na wymianę elementów obudowy o różnych typach pokrycia zapewniających zmienną przyczepność i geometrię. W tym możliwość zmiany rozmiarów długości, wagi, wysokości i szerokości myszki za pomocą dołączonego narzędzia kalibrującego. Dodatkowo mysz zaopatrzono w 3 tryby CYBORG, w których parametry myszki diametralnie różnią się między sobą i mogą być użyte w każdej chwili wg własnych preferencji. Kolejnym udogodnieniem jest oprogramowanie SST, za pomocą którego mamy możliwość dostosowania praktycznie każdego z parametrów myszki RAT (5,7,9).

Od teraz w ofercie dystrybutora Impakt dostępna jest cała seria gryzoni w trzech wersjach kolorystycznych - błyszcząca czerń, biały oraz czerwony. Wszystkie modele są objęte 2 letnią gwarancją, a ceny detaliczne zaczynają się od 160 zł za modele serii 3 do 560 zł za modele z najwyższej serii 9.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto