A A A

Chiński smartfon z dwoma bateriam

27 maja 2015, 10:00
Serwis Phone Arena poinformował o pierwszym smartfonie z dwoma bateriami. Gionee M5 M5 zostanie zaprezentowany już wkrótce.
Chiński smartfon z dwoma bateriam

Długość życia baterii można przedłużać na różne sposoby. Można również kupić urządzenie z ogniwem o jak największej pojemności. Firma Gionee proponuje jeszcze inne rozwiązanie - smartfona o nazwie M5 wyposażonego w dwie baterie.

Kiedy pierwsza wyczerpie cały zapas energii, natychmiast zacznie działać druga. Jak to wpłynie na rzeczywisty czas pracy smartfona od ładowania do ładowania? Tego wciąż nie wiemy. Tajemnicą pozostaje także pojemność obu akumulatorów.

Gionee M5 zostanie zaprezentowany już wkrótce i wtedy poinformujemy was o wszystkich szczegółach.

Fot. Weibo


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
HostingStron
HostingStron
28 maja 2015, 22:21
Czy naprawdę nie można po prostu zamontować jednej dużej :D? Kiedyś miałem telefon HTC z którego można było ściągnąć tylną klapkę oraz baterię i wsadzić nową która miała 3krotnie większą baterię niż standardowa. Zwiększało to grubość telefonu dwukrotnie. Natomiast dla osób pracujących było to super rozwiązanie.
avatar
Brzdyl PL
27 maja 2015, 21:19
A nie lepiej gdyby obie na raz pracowały ?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto