A A A

Conceptronic: głośnik mobilny Bluetooth

28 marca 2013, 12:58
Conceptronic:  głośnik mobilny Bluetooth

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych zaprezentował mobilny głośnik, który współpracuje ze wszystkimi urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Bluetooth.

Dzięki technologii Bluetooth, muzykę można odtwarzać z dowolnego źródła dźwięku oddalonego do 10 m od głośników. Użytkownicy, którzy nie posiadają urządzeń z modułem Bluetooth mogą zwyczajnie podłączyć swój player za pomocą kabla (w zestawie). Nowa seria głośników opartych na technologii Bluetooth 3.0 nadaje się do urządzeń przenośnych takich jak iPhone, iPad, iPod, różnego rodzaju smartfony, tablety, przenośne konsole.

Urządzenie posiada wbudowany akumulator o pojemności 400 mAh, co wystarcza na ok. 3 godziny ciągłego odtwarzania muzyki. Proces ładowania (zasilania) odbywa się przez złącze USB. Zakres częstotliwości głośnika zawiera się w przedziale od 90 Hz do20 KHz. Małe gabaryty, niska waga (150 g) sprawiają, że nowy produkt Conceptronic może przypaść do gustu.

Cenę detaliczną ustalono na 75 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto