A A A

Creative Muvo Mini w edycji PROSTO

24 marca 2015, 13:30
Firma Creative zaprezentowała Creative x PROSTO - głośnik Muvo Mini w limitowanej edycji, stworzonej przez znaną markę odzieżową i wytwórnie muzyczną PROSTO.
Creative Muvo Mini w edycji PROSTO

PROSTO to wytwórnia muzyczna i produkcja odzieżowa. Założycielem jest Wojciech "Sokół" Sosnowski- polski raper. PROSTO Label i PROSTO Wear, to dwie gałęzie firmy, która podbija polski rynek muzyczny i odzieżowy, między innymi ze względu na autentyczność. Związane są bezpośrednio z muzyką i stylem, dlatego współpraca z marką Creative stała się naturalną sprawą.

Sensem współpracy jest bezprzewodowy głośnik Muvo Mini. Efektem kolaboracji jest głośnik w białej wersji kolorystycznej. Z kolei grafika widniejąca na sprzęcie, to specjalna wersja przygotowana przez PROSTO.

Marka PROSTO w swojej działalności stawia duży nacisk na jakość swoich produkcji, dlatego Muvo Mini broni się zarówno specjalnym wyglądem, jak i funkcjonalnością i parametrami.

Ten niewielki, bezprzewodowy głośnik jest odporny na warunki atmosferyczne zgodnie ze standardem IP66. Kompaktowy Muvo Mini po naładowaniu działa aż do 10h, dlatego swobodnie możemy cieszyć się muzyką Wytwórni PROSTO przez długi czas.

Muvo Mini w kolaboracji PROSTO x Creative jest w cenie 229 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto