A A A

Dekoder DVB-T marki Ferguson

15 stycznia 2013, 08:22
Dekoder DVB-T marki Ferguson

W najbliższych dniach do sklepów trafi najnowszy dekoder DVB-T marki Ferguson. Ariva T650i oferuje nie tylko dostęp do bezpłatnej telewizji nadawanej w technologii cyfrowej, ale także możliwość korzystania z popularnych serwisów internetowych.

Odbiornik Ariva T650i obsługuje darmowe kanały emitowane w cyfrowej telewizji naziemnej w formacie MPEG-4, z dźwiękiem Dolby Digital Plus. Dzięki obsłudze adapterów WiFi, urządzenie umożliwia korzystanie z takich serwisów, jak: dailymotion, youtube, rss, pogoda czy google maps. Zaawansowane rozwiązania pozwalają na rejestrowanie ulubionych programów na pamięci zewnętrznej (pendrive lub dysk), a także przeglądanie zdjęć oraz odtwarzanie muzyki i filmów w jakości HD.

Producent zapewnia, że Ariva T650i oferuje wysoką jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości HD, jak i standardowej SD. O przewadze odbiornika nad, obecnymi na rynku, tańszymi odpowiednikami ma decydować między innymi obsługa Dolby Digital Plus (w niedalekiej przyszłości funkcja niezbędna do dekodowania dźwięku) oraz lepszy odtwarzacz multimediów (polskie napisy TXT, większa liczba obsługiwanych formatów i kodeków). Warto zwrócić uwagę także na funkcję timeshift oraz niskie zużycie prądu (w stanie spoczynku poniżej 1W).

Złącze USB 2.0 obsługuje pamięci flash i dyski twarde FAT32 i NTFS. Odbiornik współpracuje z adapterami USB WiFi 802.11b/g/n opartymi o procesor Ralink Rt5370 (oferowane jako osobne akcesorium).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto