A A A

Doskonała sprzedaż Galaxy Note II

3 stycznia 2013, 08:43
Doskonała sprzedaż Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II rozszedł się w Korei Południowej w liczbie 1 mln egzemplarzy. Ale jeszcze lepiej prezentuje się prognoza na pierwszy kwartał 2013 roku.

Wynik zaskoczył samego producenta. Milion sztuk w samej tylko Korei to doskonały rezultat. Ale jeszcze lepsze wieści płyną z prognoz. Według nich do końca pierwszego kwartału 2013 roku Galaxy Note’a II zakupi ponad 10 mln konsumentów. Nieco ponad rok temu, kiedy na rynek wchodził pierwszy Note, nikt nie pomyślał, że tak nietypowe urządzenie może się cieszyć ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie.

Liczby pokazują, że ludzie chcą dużych smartfonów, a 5,5 cala to nie koniec. Pogódźmy się z tym, że topowe modele większości producentów będą po prostu coraz większe.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto