A A A

Drukarka wielofunkcyjna od Panasonic

6 maja 2015, 07:30
Panasonic wprowadził na rynek wielofunkcyjną drukarkę o dużej szybkości DP-MB311, przeznaczoną dla małych biur. Urządzenie oferuje między innymi opcję bezpiecznego drukowania, wysoką jakość wydruków, a także łączność mobilną.
Drukarka wielofunkcyjna od Panasonic

Nowa drukarka Panasonic DP-MB311 charakteryzuje się wysoką produktywnością, umożliwiając wydruk do 100 000 stron miesięcznie. To oznacza, że w porównaniu do poprzedniego modelu DP-MB310 jej maksymalny cykl pracy jest dwukrotnie dłuższy. Jednocześnie nowy model osiąga dwukrotnie wyższą rozdzielczość wydruku na poziomie 1200x1200 dpi. Ponadto urządzenie oferuje większą pamięć (768 MB w porównaniu do 64 MB), a także szybkie drukowanie dwustronne. Podczas gdy konwencjonalne wielofunkcyjne drukarki A4 odwracają strony pojedynczo przy wydruku dwustronnym - przez co ich wydajność jest niska, model DP-MB311 posiada autorskie rozwiązanie Panasonic, które umożliwia automatycznie drukowanie obu stron arkusza z prędkością zbliżoną do druku jednostronnego.

Drukarka Panasonic DP-MB311 pomaga również chronić poufne pliki, dzięki możliwości skanowania dokumentów w postaci chronionych hasłem plików PDF. Wówczas są one dostępne tylko po wprowadzeniu do urządzenia hasła.

Oprócz tego model jest wyposażony w tryb ECO. Przycisk ECO znajdujący się na panelu kontrolnym umożliwia wybranie dwóch opcji oszczędzania energii. Po pierwsze - odstęp czasu przed przejściem drukarki w tryb oszczędzania energii został ustawiony na jedną minutę. A ponadto automatycznie zostaną włączone tryby 2-w-1 oraz drukowania dwustronnego, co pozwoli oszczędzać papier i energię.

Drukarka wielofunkcyjna Panasonic DP-MB311 jest dostępna u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic w sugerowanej cenie detalicznej około 2.600 złotych netto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mrpurrfect
6 maja 2015, 17:32
100 000 stron - to można by wikipedię chyba wydrukować :)
avatar
pilot67
6 maja 2015, 09:11
Potencjalni klienci w d... mają te wszystkie ECO i pufności. Dla nich ważniejsze są interfejsy, możliwość skanowania na FTP, SMB itp., czyli wszystko o czym nie napisano w tym artykule.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto