A A A

Dziel się muzyką

5 marca 2020, 17:00
Aplikacja do streamowania muzyki przygotowywana przez TikToka jest już w fazie testów.
Dziel się muzyką

Projekt Resso realizowany przez twórców TikToka, czyli chińską firmę ByteDance, to interesujące przedsięwzięcie. Oprócz odtwarzania utworów działającego analogicznie do innych platform streamingowych aplikacja ta proponuje opcję dzielenia się muzyką.

W narzędziu postawiono na rozwój zasobów tworzonych przez społeczność – każdy utwór ma efektownie zaprojektowane okładki, teksty i oczywiście wideo. Ponadto można sprawdzać, do jakich gifów i filmików użytkownicy wykorzystali dany utwór. Można także dodawać swoje treści, informując o swoim nastroju związanym z wybranymi melodiami.

Dodatkowo w apce znaleźć można funkcję automatycznego przewijania tekstu piosenek wers po wersie w czasie ich trwania. Jest tu miejsce na interakcje ze znajomymi, wymienianie się utworami, tworzenie playlist, personalizację ulubionych utworów i komentowanie melodii.

Usługa ma być testowana przez użytkowników z Indii.

fot. Resso


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto