A A A

Ekrany Force Touch w nowych iPhone’ach

13 marca 2015, 10:00
Kolejna generacja iPhone'ów zostanie wyposażona w ekrany z technologią Force Touch.
Ekrany Force Touch w nowych iPhone’ach

Prezentacja nowych MacBooków, a w nich touchpadów obsługujących technologię Force Touch, była jedną z niespodzianek ostatniej konferencji Apple. Zdaniem wielu ekspertów, wskazała ona też, czego możemy spodziewać się po iPhone'ach następnej generacji.

Technologia Force Touch rozróżnia intensywność nacisku palca na powierzchnię, co daje nowe możliwości w projektowaniu aplikacji i lepszą obsługę gestów. Funkcja ta będzie dostępna w zegarkach Apple Watch i ultracienkich MacBookach. To jednak nie wszystko, bo najprawdopodobniej pojawi się także w przyszłych iPhone'ach i iPadach.

Pierwsze informacje sugerujące, że smartfony z logo nadgryzionego jabłka będą wyposażone w takie ekrany, pojawiły się już kilka lat temu. Tegoroczne premiery potwierdzają te doniesienia.

Nowa generacja iPhone'ów, która wizualnie ma tylko kosmetyką różnić się od model 6 i 6 Plus, zostanie zaprezentowana jesienią. Do tego czasu będziemy świadkami jeszcze wielu spekulacji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto