A A A

Facebook zmienia kolory

12 listopada 2019, 09:00
Trwają testy nowego wyglądu interfejsu mobilnej wersji Facebooka.
Facebook zmienia kolory

Niektórzy użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą już testować aplikację najpopularniejszej sieci społecznościowej w nowym wydaniu. Wizualne zmiany, jakie koncern wprowadził w aplikacji, objęły przede wszystkim modyfikację barw z dotychczasowych błękitów i bieli na kolorowe, gradientowe tekstury. Widać to doskonale w zakładce „Opcje", która dotychczas była pełna ikonek umieszczonych na białym tle. Teraz każda z funkcji jest odseparowana i rozlokowana na zahaczającym o róż gradiencie.

Ponadto pasek nawigacyjny został przeniesiony na dół i widać na nim jedynie trzy ikony: aktualności, powiadomienia i powrót do ekranu głównego. Facebook stawia więc na minimalizm z jednoczesną kolorystyczną ekstrawagancją.

Nie wiadomo, kiedy zmiany wejdą na stałe do aplikacji i czy w ogóle tak się stanie. Na razie koncern zbiera dane, bazując na opiniach niewielkiej grupy testowej.

fot. techlapse


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto