A A A

Ferguson gotowy na DVB-T2

25 stycznia 2013, 13:42
Ferguson gotowy na DVB-T2

W Polsce trwają testy technologii DVB-T2. Jest to nowa klasa standardów cyfrowej telewizji naziemnej, oferująca znacznie lepsze wykorzystanie widma. Firma Ferguson jako pierwsza w Europie wprowadza na rynek urządzenia kompatybilne z nową technologią.

Ferguson Ariva 152 Combo

Ferguson Ariva 152 Combo to uniwersalny odbiornik oferujący dostęp zarówno do satelitarnej, jak i naziemnej telewizji cyfrowej. Dekoder jest kompatybilny ze standardem DVB-T2. Urządzenie, które zostało wyposażone w dwie głowice, pozwala na jednoczesne oglądanie jednego i nagrywanie treści drugiego z oglądanych kanałów. Dzięki złączu USB, można odtwarzać i zapisywać na dysk zewnętrzny ulubione programy, muzykę, filmy oraz zdjęcia. Funkcja multiroom pozwala na jednoczesne oglądanie różnych kanałów w dwóch pomieszczeniach. Ariva 152 Combo to również dostęp do popularnych serwisów internetowych, np. youtube, youporn, dailimotion, rss, pogoda, google maps.

Ferguson Ariva 252 Combo

Ferguson Ariva 252 Combo to multimedialna pigułka z dostępem do naziemnej i satelitarnej telewizji cyfrowej. Dzięki wejściu USB, dekoder daje możliwość odtwarzania i rejestrowania treści na dysku zewnętrznym. Korzystając z Ariva 252 Combo można posłuchać ulubionej muzyki, obejrzyć filmy w jakości HD czy zdjęcia z wakacji. Czytnik kart i gniazdo na moduł CAM otwierają dostęp do dowolnej płatnej telewizji nadawanej w wysokiej rozdzielczości. Odbiornik Ariva 252 oferuje ponadto obsługę adapterów WiFi oraz możliwość korzystania z takich serwisów internetowych, jak youtube, dailimotion, rss, pogoda, google maps. Wśród wielu zalet 252 wymienić należy również: wydajny procesor, zaawansowaną obsługę napisów, kodowanie Xvid (divx), bardzo praktyczne funkcje: timeshift i multiroom oraz niskie zużycie prądu (w stanie spoczynku poniżej 1W).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto