A A A

GALAXY E7 i E5 – nowe smartfony od Samsunga

10 stycznia 2015, 14:00
Samsung poinformował o premierze nowych smartfonów – modeli GALAXY E7 i GALAXY E5. Pierwszym krajem, który otrzyma nowe telefony będą Indie. Na obecną chwilę Samsung nie planuje sprzedaży w Europie.
GALAXY E7 i E5 – nowe smartfony od Samsunga

Smartfony GALAXY E5 i GALAXY E7 są wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED. Zarówno model GALAXY E7, jak i GALAXY E5 mają aparat o rozdzielczości 5 megapikseli umieszczony na przedniej ściance. Opcje fotografowania umożliwiają takie rozwiązania jak autoportret szerokokątny, opcję wykonywania autoportretów gestem dłoni lub poleceniem głosowym oraz możliwość poprawienia wyglądu twarzy. Funkcja Wide Selfie dostępna w aparacie umieszczonym z przodu pozwala użytkownikom na wykonywanie autoportretów pod kątem nawet 120 stopni.

Modele GALAXY E7 oraz GALAXY E5 wyróżniają się wyglądem. Ich grubość wynosi jedynie 7,3 mm. Oprócz tego nowe smartfony są wyposażone w funkcje dostępne tylko w urządzeniach GALAXY, takie jak energooszczędny tryb Ultra Power Saving, tryb Private i Multiscreen (obsługa wielu ekranów).

Całość została zamknięta w jednobryłowej obudowie, pozwalającej. Model E5 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym i brązowym, natomiast model E7 w białym, czarnym i niebieskim. Ponadto wygodę użytkowników dodatkowo zwiększa możliwość korzystania z dwóch kart SIM.

Smartfony Samsung GALAXY E7 oraz E5 trafią do sprzedaży po cenach rynkowych wynoszących odpowiednio 23 000 INR oraz 19 300 INR.*

-----

*370 USD oraz 310 USD - cena orientacyjna w odniesieniu do średniego kursu dolara z 09.01.2015.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto