A A A

GEOVISION 5800BTHDDV drogowa hybryda od Prestigio

22 lutego 2013, 12:43
GEOVISION 5800BTHDDV  drogowa hybryda od Prestigio

Marka Prestigio zaprezentowała swój najnowszy produkt dedykowany kierowcom – hybrydowe połączenie nawigacji GPS z wideo rejestratorem drogowym.

Najważniejszymi cechami urządzenia są: 5” wyświetlacz True Color, potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 664Mhz, wbudowana kamera nagrywająca w rozdzielczości HD 720p, zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne NAVITEL z wersją map 3D, a także 4 diody podświetlające.

EOVISION 5800BTHDDV posiada tradycyjne funkcje nawigacyjne, takie jak dotykowy wyświetlacz LCD True Color o rozdzielczości 800x480 pikseli, oprogramowanie NAVITEL 5.5 prezentujące mapy 3D, wielojęzyczny interfejs, inteligentne skalowanie oraz intuicyjne wyszukiwanie adresu. Z drugiej strony użytkownik otrzymuje funkcjonalność rejestratora samochodowego, a więc kamerę HD o rozdzielczości 1280x720 pikseli z szerokokątnym, 120stopniowym obiektywem, umożliwiającą nagrywanie zdarzeń drogowych w pętli. Do dyspozycji kierowcy są 4GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD, moduł Bluetooth pozwalający na korzystanie z telefonu w trybie „handsfree” oraz gniazdo USB. W przerwach w podróży GEOVISION 5800BTHDDV zamienia się w odtwarzacz multimedialny, który posiada także zdolność prezentowania e-booków oraz tryb umożliwiający korzystanie z gier i aplikacji rozrywkowych. Na uwagę zasługuje także wielkość obudowy wynosząca zaledwie 12.5mm.

W zestawie znajduje się płyta z oprogramowaniem Active sync, rysik, zasilacz samochodowy oraz uchwyt uniwersalny do mocowania urządzenia wewnątrz auta. W prezencie od producenta użytkownik otrzymuje dwuletnią, bezpłatną aktualizację map.

Cena: 499 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto