A A A

GIGABYTE na IEM 2015

12 marca 2015, 07:30
GIGABYTE, jako jeden z głównych sponsorów, zaprasza na swoje stoisko podczas finałów Intel Extreme Masters 2015 - największej imprezie e-sportowej w Polsce i jednej z najważniejszych na świecie.
GIGABYTE na IEM 2015

Święto graczy rozpocznie się już w najbliższy czwartek (12.03.2015) a zakończy emocjonującymi zmaganiami finałowymi w niedzielę (15.03.2015). Oprócz śledzenia na żywo turniejowych pojedynków pomiędzy najlepszymi na świecie graczami w „League of Legends", „Starcraft II" oraz „Counter-Strike: Global Offensive", odwiedzający będą mogli również zapoznać się z najnowszą ofertą GIGABYTE skierowaną do graczy.

Na stoisku firmowym, zlokalizowanym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym - sektor A5, prezentowane będą zarówno podzespoły komputerowe jak i urządzenia peryferyjne. Wśród eksponowanych produktów znajdzie się m.in. komputer dla prawdziwych entuzjastów, wyposażony w zestaw GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WATERFORCE 3-Way SLI, składający się z trzech kart graficznych GeForce GTX 980 chłodzonych za pomocą dedykowanego systemu wodnego. Ponadto na stoisku GIGABYTE będą także organizowane mini turnieje w League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive wraz z atrakcyjnymi nagrodami

Oprócz opcji praktycznego sprawdzenia oferowanych przez GIGABYTE klawiatur i myszy, osoby odwiedzające IEM będą mogły kupić wybrane modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta limitowana.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto