A A A

GSmart Rio R1 debiutuje nad Wisłą

16 kwietnia 2013, 08:20
GSmart Rio R1 debiutuje nad Wisłą

Marka GSmart, przedstawia dwurdzeniowego dual SIMa Rio R1, przeznaczonego głównie dla młodych odbiorców, którzy mają docenić funkcjonalny modernizm połączony z kolorowym wzornictwem wymiennej obudowy urządzenia.

Poprzez zastosowanie rozwiązania Dual Sim w modelu Rio R1 producent umożliwia korzystanie z dwóch kart telefonicznych, na przykład abonamentowej i prepaidowej służącej do pobierania danych. Za sprawne działanie podzespołów odpowiada dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8225 z zegarem 1GHz. Wbudowany aparat 5MPx z funkcjami Autofocus i flasz pozwala uwieczniać ważne momenty. Użytkownik wybierze najlepsze ujęcie dzięki przypisanej do matrycy aparatu detekcji twarzy. Przednia kamerka przeznaczona głównie do wideo rozmów posiada rozdzielczość 0.3MPx. Z jej funkcjonalności korzysta także opcja Face Unlock zwalniająca blokadę wyświetlacza za pomocą rozpoznawania twarzy właściciela telefonu.

Za sprawą 4” wyświetlacza WVGA z matrycą IPS użytkownik nie musi się martwić o komfort oglądania filmów. Producent zapewnia, że optymalna rozdzielność sprawia, że kolory są nasycone i widoczne ze wszystkich kątów patrzenia. Wydajna bateria 1500mAh oraz możliwość rozszerzenia wewnętrznej pamięci o dodatkowe 32GB sprawiają, że smartfon GSmarta może być mobilnym centrum składowania multimediów. Zaletą modelu Rio R1 są także wymienne, kolorowe obudowy, pozwalające użytkownikom na zmianę wyglądu telefonu bez dodatkowych utrudnień.

Cena: 699 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto