A A A

Galaxy S4 LTE-A z procesorem Snapdragon 800

28 czerwca 2013, 08:01
Galaxy S4 LTE-A z procesorem Snapdragon 800

Qualcomm Incorporated, wyposaży pierwszy na świecie smartfon wykorzystujący technologię LTE-Advanced - model Galaxy S4 LTE-A firmy Samsung - w procesor Qualcomm Snapdragon 800.

Nowy Galaxy S4 LTE-A będzie wprowadzony do sprzedaży we wszystkich trzech sieciach LTE w Korei, rozpoczynając od SK Telekom, poprzez KT oraz LGU+. Nowy Galaxy S4 LTE-A będzie pierwszym smartfonem wykorzystującym prędkość transferu danych do 150 Mbps - co stanowi dwukrotność aktualnej prędkości oferowanej przez LTE. Snapdragon 800 to najnowocześniejszy i najmocniejszy procesor oferowany przez Qualcomm Technologies do tej pory.

Pierwsza stacja LTE-A została uruchomiona wczoraj. Sam telefon, poza procesorem, praktycznie niczym nie różni się od "standardowej" wersji Galaxy S4.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto