A A A

Galaxy S8 bez wejścia na słuchawki i przycisku Home

7 grudnia 2016, 14:30
Jak donosi portal Sammobile – Samsung Galaxy S8 nie będzie posiadał złącza słuchawkowego oraz fizycznego przycisku na panelu.
Galaxy S8 bez wejścia na słuchawki i przycisku Home

Usunięcie złącza słuchawkowego ma być znakiem postępu - kable już wkrótce mają być całkowicie wyparte przez technologie bezprzewodowe. Wolne miejsce będzie najprawdopodobniej wykorzystane na głośniki stereo.

Charakterystyczny przycisk fizyczny zniknie z kolei z powodów estetycznych i w celu zaoszczędzenia cennego miejsca dookoła ekranu.

W międzyczasie pojawiły się informacje, że do sprzedaży ma wkrótce wejść nowa wersja kolorystyczna Samsunga Galaxy S7. Ma to być odmiana Pearl Black, odpowiednik Jet Black iPhone'a. W Korei Południowej urządzenie pojawi się na rynku 9 grudnia.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto