A A A

GeForce Experience Closed Beta

7 grudnia 2012, 09:35
GeForce Experience Closed Beta

NVIDIA przedstawiła darmową aplikację do samodzielnej i automatycznej optymalizacji ustawień w ponad 30 grach dla wszystkich użytkowników systemów wyposażonych w GeForce (Fermi lub Kepler – serie 400, 500, 600 lub wyżej) – GeForce Experience Closed Beta.

Tylko niecałe 20% graczy na całym świecie zadaje sobie trud zmieniania ustawień gry tak, by uzyskać najlepsze wyniki i wrażenia z rozgrywki. Często wymaga to czasu i sporej wiedzy technicznej. NVIDIA postanowiła znacznie ułatwić to zadanie za pomocą swojej aplikacji.

Pierwsza odsłona przeznaczona jest głównie do testowania przez zarejestrowanych użytkowników oraz zbierania uwag co do funkcjonalności tak, by w niedalekiej przyszłości móc funkcjonować w swojej ostatecznej, udoskonalonej wersji. Główną funkcją jest automatycznie rozpoznanie możliwości technicznych naszego komputera, wymiana informacji poprzez połączenie się z zasobami NVIDIA w chmurze oraz zaproponowanie optymalnych ustawień dopasowanych dla wybranej gry do GPU, CPU oraz monitora naszego systemu. Wbudowany mechanizm podglądu gry po każdorazowej zmianie ustawień pozwala wybrać indywidualnie takie opcje, które są najlepsze z punktu widzenia każdego gracza oraz pokazują, co oznaczają dane efekty. Dodatkowo, aplikacja informuje o nowych sterownikach oraz umożliwia zainstalowanie nowej wersji, jeśli taka jest dostępna bez konieczności powrotu do panelu głównego. Wszelkie uwagi co do funkcjonalności będzie od razu można przesyłać za pomoc ą krótkiego formularza.

Na początku 10 000 użytkowników będzie miało okazję zarejestrować się i przetestować GeForce Experience Closed Beta.

Film demo pokazujący działanie GeForce Experience:


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto