A A A

Gigabyte Aivia Krypton oraz Krypton Mat

17 października 2012, 12:56
Gigabyte Aivia Krypton oraz Krypton Mat

Gigabyte poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszki gamingowej Krypton z serii Aivia. Uzupełnieniem dla gryzonia jest dwustronna podkładka Krypton Mat.

Myszka Krypton została stworzona specjalnie z myślą o wymagających graczach. Jedną z zastosowanych innowacji jest wymienna spodnia płytka, dzięki czemu z łatwością można zmieniać ślizgacze. Na jednej zamontowane zostały podłużne teflonowe stopki, które zwiększają kontrolę nad urządzeniem i zapewniają płynny ruch. Druga zaś wyposażona jest w okrągłe ceramiczne ślizgacze ze zwiększoną odpornością na ścieranie, co pozwala na wykonywanie szybkich i zdecydowanych ruchów. Pod płytką znajdują się również miejsca na odważniki, w których możemy umieścić dołączone do zestawu ciężarki – cztery aluminiowe o wadze 1,8g oraz sześć żelaznych o wadzę 5,3g. Uchwyty zostały rozmieszczone tak, żeby ciężar myszki można było dopasować do potrzeb graczy lewo i praworęcznych oraz do osobistych preferencji użytkownika.

Krypton wyposażony jest w dziewięć w pełni programowanych przycisków oraz 32 KB pamięci wewnętrznej, pozwalającej na zapisanie 5 profili i aż 70 makr. Podobnie jak w przypadku DPI, o aktualnie używanym profilu myszki informuje kolor diody pod przyciskiem, a wszystkie ustawienia programowane są przy użyciu znanego już graczom systemu GHOST. Poza zapisywaniem makr i profili umożliwia on również edycję ustawień przycisku zmiany DPI, rolki czy przypisania odpowiednich kolorów diod LED. Dodatkowo mysz pozwala na dynamiczną zmianę rozdzielczości DPI w zakresie od 200 do 8200. W trakcie gry o aktualnej rozdzielczości informuje nas dodatkowy wskaźnik umieszczony obok suwaka zmiany DPI.

Uzupełnieniem myszki jest duża dwustronna podkładka Krypton Mat, której powierzchnia ślizgowa została otoczona gumową ramką pozwalającą na stabilne ułożenie jej na blacie. Strona Speed została wykonana z twardego i sztywnego PCV, zaś strona Precision ze śliskiego materiału. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz sam może dostosowywać funkcjonalność maty do odpowiedniego typu rozgrywki.

Sugerowana cena detaliczna myszki Aivia KRYPTON wynosi: 249,00 PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna podkładki Krypton Mat wynosi: 104,00 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto