A A A

Gigabyte GeForce GTX 760 Overclock Edition

28 czerwca 2013, 08:08
Gigabyte GeForce GTX 760 Overclock Edition

Gigabyte prezentuje nową kartę graficzną – GeForce GTX 760 Overclock Edition (GV-N760OC-2GD).

Model ten zbudowany jest na bazie najnowszego procesora graficznego NVIDIA GeForce GTX 760 GPU, który składa się z 1152 rdzeni CUDA wspieranych przez 2 GB szybkiej pamięci GDDR5 komunikującej się za pomocą 256-bitowej magistrali. Ponadto GPU został fabrycznie podkręcony z częstotliwości 1033 MHz do 1150 MHz (tryb boost), co przekłada się na zdecydowany wzrost wydajności względem referencyjnych produktów.

Dodatkowym atutem Gigabyte GV-N760OC-2GD jest wydajny system chłodzenia WINDFORCE 3X, oparty na innowacyjnej technologii „Triangle Cool”. Konfiguracja taka gwarantuje nie tylko najwyższą wydajność oraz wsparcie dla najnowszych standardów graficznych, w tym DirectX 11, NVIDIA PhysX czy TXAA, ale również wysoki komfort pracy połączony z efektywnym odprowadzaniem ciepła z procesora oraz pamięci.

Sugerowana cena detaliczna karty graficznej GV-N760OC-2GD to: 1049 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto