A A A

Google Meet już dla wszystkich

15 maja 2020, 16:00
Do tej pory aplikacja do wideorozmów była dostępna jedynie w wersji płatnej G Suite.
Google Meet już dla wszystkich

Miliony nowych użytkowników

W marcu br. aplikacja Google Meet została uruchomiona w wersji płatnej w pakiecie, z którego korzystały firmy. Od tego momentu dziennie programowi przybywało ponad 3 mln nowych użytkowników. Biorąc pod uwagę te dane i coraz większe zainteresowanie wideorozmowami, firma postanowiła rozszerzyć dostęp do usługi.

 

Wystarczy mieć konto Google

Informację o udostępnieniu programu wszystkim posiadającym konto Google firma podała dwa tygodnie temu. Funkcja była wdrażana stopniowo, więc nie wszyscy użytkownicy mogli z niej korzystać od razu.

Teraz ogłoszono, że zakończyły się prace nad bezpłatnym wprowadzeniem usługi. Dostęp do aplikacji jest możliwy z paska narzędzi Gmaila.

 

Użytkownicy mają wybór

Oprócz Google Meet firma ma jeszcze dwie inne konkurencyjne usługi do wideorozmów. Pierwsza to Google Hangouts, czyli najstarsza (z 2013 r.) i najbardziej kompleksowa aplikacja, umożliwiająca wysyłanie wiadomości tekstowych i prowadzenie wideokonferencji. Druga to Google Duo, która pozwala jedynie na prowadzenie wideorozmów.

fot. Google – Youtube


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto