A A A

Google Phone będzie nagrywać rozmowy

16 stycznia 2020, 15:00
Prowadzone rozmowy będą zapisywane na telefonie bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji.
Google Phone będzie nagrywać rozmowy

Koncern Google wraca do pomysłu nagrywania wykonywanych rozmów. Wkrótce na nowszych Androidach dostępne będzie zapisywanie połączeń.

Apka Google Phone przeznaczona dla smartfonów Google Pixel 4 ma w kodzie dane świadczące o planowanym udostępnieniu takiej funkcjonalności. Potwierdza je także nowa ikonka, która sygnalizuje nagrywanie konwersacji. Nie wiadomo dokładnie, kiedy pojawi się to rozszerzenie i czy będzie ono dostępne także na innych telefonach niż Google Pixel. Funkcja jest bowiem ukryta i zapewne nie zostanie oficjalnie opublikowana jeszcze przez jakiś czas.

Na razie w Google Play dostępnych jest wiele aplikacji umożliwiających nagrywanie rozmów, np. ACR, Call Recorder i Automatic Call Recorder.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto