A A A

Gra na 4 fajery

6 lipca 2017, 17:20
Nowy tablet Huawei koncentruje się na dostarczeniu użytkownikowi najlepszych możliwych wrażeń podczas oglądania filmów. W 10calowym urządzeniu zadbano więc o wysoką jakość dźwięki i obrazu.
Gra na 4 fajery

Huawei zleciło badania, z których wynikło, że aż 40 proc. użytkowników tabletów ogląda na nich filmy. Mało odkrywcze rezultaty były najwyraźniej podstawą do wyposażenia MediaPad M3 lite w aż 4 głośniki, spięte w zestaw grający dzięki technologii o nazwie SWS 3.0. Przetworniki stworzone przy współpracy z firmą Harman Cardon mają, według materiałów prasowych, dostarczyć wrażeń „porównywalnych do tych kinowych". Schodząc na ziemię i patrząc realistycznie możemy się spodziewać dobrego efektu stereo. Przy czym funkcja dostosowania ułożenia głośników do pozycji tabletu (pionowej lub poziomej) brzmi bardzo sensownie.

W tym samym, wspominanym wcześniej, badaniu firma SW Reaserch odkryła, że aż 51 proc. posiadaczy tabletów korzysta z nich podczas podróży. Miejmy nadziej, że nie będą oni zmuszać współpasażerów do mimowolnego wsłuchiwania się w dźwięki filmowego seansu - bez względu na to, jak wysoką jakość zaoferują głośniki MediaPad M3 lite.

MediaPad M3 lite - ekran 10,1 cala (1920x1200 pix), procesor Snapdragon 435, pamięć RAM 3GB, flash 16/32 GB, akumulator 6600 mAh, wymiary 241x171x7.1 mm, waga 460 g, cena: około 1600 zł za wersję 32 GB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto