A A A

Ile waży 500 gigabajtów?

5 czerwca 2008, 21:24
Ile waży 500 gigabajtów?

Verbatim wprowadza na polski rynek najlżejszy, półterabajtowy dysk zewnętrzny o masie zaledwie 170 gramów. W obudowie urządzenia o estetycznym i ciekawym wyglądzie znalazło się miejsce dla trzech 166 GB talerzy magnetycznych. Do komputera dysk podłączany jest przez port USB, który umożliwia transfer danych z prędkością do 480 Mbitów/sekundę. Wersja combo ma także złącze FireWire, za pomocą którego dane można przesyłać z prędkością do 400 Mbitów/sekundę. Urządzenie zasilane jest z portu USB i nie potrzebuje w trakcie pracy dodatkowych źródeł prądu. Brak aktywnego chłodzenia zapewnia cichą pracę dysku.

Sugerowana cena detaliczna jest dosyć wysoka – 820 zł. Do urządzenia dołączone jest oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto