A A A

Intel Extreme Masters 2015 - galeria

16 marca 2015, 06:30
Święto e-sportu i technologii zawitało do katowickiego Spodka. W dniach 12 - 15 marca 2015 roku rozegrano turnieje w takie gry jak m.in.: League of Legends, StarCraft II, Counter-Strike: Global Offensive czy Hearthstone. Byliśmy na miejscu.
Intel Extreme Masters 2015 - galeria

Do katowickiego Spodka przyjechały największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Rywalizować będą w turnieju League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych w katowickim turnieju wyniosła 200 000 dolarów w gotówce Impreza w Polsce jest ostatnim przystankiem serii turniejów, które odbywają się w sześciu krajach na sześciu kontynentach.

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla miłośników e-sportu, kibicującym polskiemu zespołowi - Virtus.pro - który specjalizuje się w rozgrywkach w Counter-Strike'a. Drugi występ z rzędu Polaków w półfinale turnieju zakończył się dla nich porażką.  Mistrzem CS-a zostali Szwedzi z teamu Fnatic.

Mistrzami League of Legends został TeamSolo Mid. W zeszłym roku imprezę odwiedziło ponad 73 tysiące osób, z kolei transmitowaną na żywo za pośrednictwem serwisów streamingujących relacje obejrzały kolejne 23 miliony miłośników e-sportu z łącznie 180 krajów.

Wraz z turniejami, równolegle do całej e-sportowej imprezy, w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się wystawa najnowszego sprzętu dla graczy oraz konkursy cosplayerów. Byliśmy na miejscu i mamy dla Was specjalną galerię:


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto