A A A

Intenso S5000 - smukły powerbank o dużej pojemności

29 września 2015, 07:30
Podłączenie powerbanku często wiąże się z ograniczonymi możliwościami korzystania z telefonu. Sprzęt jest wtedy często zbyt ciężki lub po prostu nieporęczny. Warto zwrócić uwagę na bardziej praktycznie wyprofilowane akumulatory, takie jak ten od Intenso.
Intenso S5000 - smukły powerbank o dużej pojemności

Powerbank S5000 łączy dużą pojemność (5000 mAh) z niewielkimi rozmiarami urządzenia. Jego wymiary porównać można ze średniej wielkości smartfonem. Ze względu na płaski kształt bez problemu można trzymać go w ręce jednocześnie z telefonem. Schowanie go do etui czy kieszeni także nie powinno ograniczyć naszych ruchów.

Drugim istotnym elementem mobilności powerbanku jest jego waga. S5000 spisuje się w tym aspekcie bez zarzutu. 110 gramów to niewielki ciężar, który nas specjalnie nie ogranicza i pozwoli na ciągłe korzystanie z powerbanku jako urządzenia zwiększającego pojemność baterii.

Akumulator 5000 mAh wystarczy na dwa pełne cykle ładowania typowych urządzeń przenośnych. Powerbank od Intenso jest wyposażony w diodowy wskaźnik, który sygnalizuje bliskie wyczerpanie się akumulatora. Dodatkowo posiada on wszelkie zabezpieczenia przed spięciem czy przeładowaniem.

Przenośny akumulator umożliwia ładowanie wszelkiego sprzętu posiadającego wejście microUSB. Dzięki temu naładować można nie tylko telefony i tablety, ale także nawigację GPS czy aparat cyfrowy.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 48 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto