A A A

KB-G255 - gamingowa klawiatura od Geniusa

20 grudnia 2012, 09:45
KB-G255 - gamingowa klawiatura od Geniusa

Genius zaprezentował nową, podświetlaną klawiaturę dla gracza.

Genius KB-G255 posiada 17 klawiszy z funkcją anti-ghosting, umożliwiającą wciśnięcie do 6 przycisków jednocześnie. Dzięki temu klawiatura Genius powinna się dobrze sprawdzać w grach MMORPG i FPS, gdzie często wykorzystywane są skróty klawiszowe.

Dodatkowo, przyciski WSAD oraz strzałki kierunkowe można wymienić za pomocą znajdujących się w zestawie szczypców na ich jaśniejszą, srebrną wersję. Powinno to pomóc w odnajdywaniu ich na klawiaturze przy wyłączonym świetle.

Nową klawiaturę Genius wyposażono także w 8 przycisków do sterowania odtwarzaniem multimediów oraz uruchamiania popularnych aplikacji do obsługi poczty, przeglądania Internetu czy wyszukiwania.

Klawiatura Genius KB-G255 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 99 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto