A A A

Karty graficzne AMD w najnowszej konsoli Nintendo Wii U

19 listopada 2012, 12:03
Karty graficzne AMD w najnowszej konsoli Nintendo Wii U

Firma AMD dostarczy karty graficzne AMD Radeon do najnowszej konsoli Nintendo Wii U.

Od 2001 roku technologia firmy AMD została wykorzystana w ponad 118 milionach konsol Nintendo Wii i Game Cube na całym świecie. Dzięki karcie graficznej firmy AMD popularne serie gier Nintendo trafią do świata wysokiej rozdzielczości.

Nowa konsola Wii U wraz z innymi urządzeniami napędzanymi przez technologię AMD – notebookami, tabletami, desktopami – jest dopełnieniem świątecznej listy życzeń prezentowych. Według Consumer Electronics Association - trzy na cztery dorosłe osoby planują podarować swoim bliskim na Gwiazdkę sprzęt elektroniczny. Urządzenia napędzane technologiami firmy AMD zapewniają konsumentom doskonałe wrażenia – począwszy od grafiki podczas gry do dłuższego czasu pracy baterii w podróży – w ostatecznym rozrachunku pozwalając użytkownikom wykonywać więcej każdego dnia.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto