A A A

Kingston Wi-Drive - dysk odtwarzający filmy

27 grudnia 2012, 08:41
Kingston Wi-Drive - dysk odtwarzający filmy

Kingston Digital Europe wprowadziła na rynek urządzenia Wi-Drive o pojemności 128 GB. Nowy dysk pozwala na dzielenie się jeszcze większą liczbą plików dzięki technologii bezprzewodowej.

Dzięki technologii Wi-Fi oraz 4-godzinnej pracy baterii Kingston oferuje podręczny dysk, który potrafi połączyć takie urządzenia jak Apple iPad, iPhone, iPod, iPod touch, smartfony oraz tablety pracujące na platformie Android, a także Kindle Fire.

Wi-Drive za pomocą aplikacji “Kingston Wi-Drive” pobranej z App Store pozwala odtwarzać filmy, mieć dostęp do muzyki oraz dzielić się plikami z innymi użytkownikami sprzętu firmy Apple. Aplikacja przeznaczona dla urządzeń działających na platformie Android jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Google Play. Ze względu na dość duży wybór urządzeń pracujących na platformie Android, Wi-Drive oferuję szeroką gamę możliwości – każdy użytkownik może skorzystać z dedykowanej aplikacji lub przeglądarki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto