A A A

Kino domowe HKTS 35BQ

3 lipca 2013, 13:51
Kino domowe HKTS 35BQ

HKTS 35BQ to niewielkich rozmiarów kino domowe, zapewniające potężny, sugestywny i realistyczny dźwięk.

Niepozorny 5,1-kanałowy system posiada cztery kolumny satelitarne ważące zaledwie 1,5 kg każda przy niecałych 30 cm wysokości. Równie niewielka jest pozioma kolumna centralna, a jedynie bezprzewodowy niskotonowiec, z racji potężnej zawartości (stożkowy przetwornik o średnicy 200 mm) zawieszonej membraną w dół, w kierunku podłogi, jest większy i waży ponad 9 kg.

Cztery dwudrożne kolumny satelitarne oraz głośnik centralny zawierają po dwa przetworniki średniotonowe o średnicy 75 mm oraz kopułkowy tweeter. Każdy z tych głośników można dyskretnie zamocować na ścianach, dzięki czemu wtopią się w wystrój pomieszczenia i zbudują scenę, na której będzie się mógł popisać subwoofer. Producent przechwala się, że niskotonowiec ze swą mocą 200 W przy paśmie 45-200 Hz potrafi wymasować plecy jak zapaśnik sumo. A będzie to robił tym lepiej, im precyzyjniej zostanie ulokowany, co niewątpliwie ułatwia bezprzewodowe sterowanie. O ile bowiem rozstawienie kolumn frontowych, kolumny centralnej i pary odpowiedzialnej za efekt surround jest proste, z subwoofertem warto się pokręcić po pokoju, w którym stoi telewizor i poeksperymentować. Osiągnięcie doskonałego współbrzmienia subwoofera i pozostałych kolumn ułatwia też przełącznik fazy, pomocny zwłaszcza we wnętrzach o nietypowej akustyce, a zakłócenia ze strony innych bezprzewodowych urządzeń pracujących w okolicy eliminuje kodowanie przez nadajnik sygnału sterującego.

Cena 3299 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto