A A A

Kino domowe HKTS65BQ

14 czerwca 2013, 13:12
Kino domowe HKTS65BQ

Amerykańska firma Harman zaprezentowała 5,1-kanałowy system kina domowego HKTS65BQ.

W skład zestawu wchodzą cztery kolumny satelitarne mające niecałe 30 cm wysokości i masę po 1,5 kg każdy, równie niewielki głośnik centralny oraz nieco pokaźniejszy subwoofer. Kolumny zostały nafaszerowane najnowszymi zdobyczami stajni Harmana. Cztery 2,5 drożne kolumny satelitarne oraz głośnik centralny otrzymały po dwa płaskomembranowe przetworniki średniotonowe o średnicy 75 mm oraz kopułkowy tweeter CMMD, które pozwalają osiągnąć 150W na kanał.

Kolumna niskotonowa jest jako jedyna sterowana bezprzewodowo, za pośrednictwem małego nadajnika. To zabieg bardzo przemyślany, o ile bowiem rozstawienie kolumn bocznych, kolumny centralnej i pary odpowiedzialnej za efekt surround jest proste i logiczne, z subwoofertem jest inaczej. To od jego umiejscowienia w pomieszczeniu zależy, czy owe 200 wat w paśmie od 45Hz w górę, będzie dla ucha (i pleców) pieszczotą czy… niekoniecznie. Warto więc pokręcić się z nim po pokoju, w którym stoi telewizor, i poeksperymentować – a wolny od kabli subwoofer nadaje się do tego jak żaden inny. W porównaniu z pozostałymi kolumnami jest on masywny – waży ponad 9 kg, ponieważ zawiera potężny stożkowy przetwornik o średnicy 200 mm.

Kto chce, może pozostałe składowe systemu zamocować na ścianach, dzięki czemu wtopią się w wystrój pomieszczenia lub ustawić na stojakach (dostępnych osobno). Kino domowe HKTS65BQ,

Cena 3999 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto